Borkollégium oktató

A Borkollégium oktatói csapata várja a borszakma és a gasztronómia világának jeles képviselőit.

Főbb feladatok, munkák:

Borkollégium kurzusok és tanfolyamok megtartása
WSET vizsgára felkészítés
Új kurzusok esetén prezentáció és tananyag készítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
Karizmatikus egyéniség, pozitív megjelenés
Több éves tapasztalat a borok, illetve a gasztronómia világában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelv felsőfokú ismerete
Legalább WSET 3 vagy azzal egyenértékű tudás

Amit kínálunk:

Fizetés: Projekt alapon, feladat, idő- és felelősségarányos elszámolással
Selfbrand építési lehetőség Magyaroszág első számú boriskolájában
Bírálati lehetőség a Winelovers Wine Awards nemzetközi borversenyen

Borkurzusaink a WSET felépítésének megfelelően egymásra épülnek, és ezeket egészítik ki gasztronómiai tanfolyamaink, valamint mesterkurzusaink és kóstolóink. Utóbbiakra képzési szinttől függetlenül várjuk az érdeklődőket, ugyanakkor a mesterkurzusok esetében az élmény nagyobb lehet bevezető, vagy alapfokú borismeret esetén.
Bortanfolyamainkat kétféle rendszerben, intenzív és esti kurzusok formájában hirdetjük meg. Az intenzív kurzusok egymást követő napokon (az alapfok általában csütörtök-péntek-szombat, közép- és felsőfők pedig szerda-csütörtök-péntek-szombat) kerülnek megtartásra, míg az esti tanfolyamokat a hét egy adott napjának estéjére hívjuk össze.

Felkeltettük az érdeklődésed? Szeretnél egy klassz csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz hozzánk és küldd el fényképes önéletrajzod!