Marketing és fejlesztési vezető

Amennyiben a stratégia megalkotásában és megvalósításában is otthonosan mozogsz, és az ereidben is Bikavér csörgedezik, akkor a
Trinety Media Kft. téged keres portfóliójának a fejlesztésére!

Főbb feladatok, munkák:

- A Winelovers Rendezvények, a Winelovers Webshop és a Borkollégium marketing stratégiájának kialakítása és megvalósítása,
- Brandek közötti szinergiák erősítése
- Hirdetési stratégia kialakítása és megvalósítása
- Marketing menedzser munkájának koordinálása,
- Grafikus és programozó briefelése, koordinálása,
- Automatizálás CRM rendszerben, folyamatfejlesztés,
- Fejlesztési célok kitűzése és megvalósítása (például weboldalak és admin felületek javítása),
- CPC alapú hirdetések kezelése,
- Hírlevelek és eDM-ek szerkesztése,
- Social média jelenlét folyamatos erősítése,
- Szezonális portálok (Szilveszter.hu és Adó1százalék.com) működésének koordinálása, hirdetési stratégia kialakítása,
- Egyéb brandek (Borászportál.hu, Vinoport.hu) népszerűsítése, fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Stratégiai szemlélettel rendelkezel,
- Megtalálod a fejlődési/fejlesztési lehetőségeket és megvalósítod azokat,
- A munkád a hobbid,
- Szereted a kihívásokat,
- Jó kommunikációs és szövegírói készséggel rendelkezel,
- Profi vagy a social médiában és a Google Analytics-ben,
- Magabiztosan kezeled a Facebook és Google Ads-et,
- Kiválóan használod a PhotoShop programot,
- Tudod mi az a SEO és ismered az alapelveket

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Dolgoztál szabadúszóként
- Ismered az Optimonkot,
- Használtál már Shoprentert,
- Dolgoztál már MiniCRM-ben,
- Használtál már az Adobe Illustratort és a DreamWeavert

Amit kínálunk:

- Fix fizetés + bónusz
- Új és divatos termékek bevezetésében részvétel
- Borszakmai képzések, tréningek

Felkeltettük az érdeklődésed? Szeretnél egy klassz csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz hozzánk és küldd el fényképes önéletrajzod!