Marketing munkatárs – Projekt alapú boros feladatokra

Érdekel a borok varázslatos világa? Marketingesként vagy tanácsadóként dolgozol nagyvállalati vagy KKV szektorban? Cél- és feladatorientált szemléletű vagy, aki képes összefogni több ember munkáját?

Magyarország legszélesebb, piaci alapon működő boros portfóliója olyan proaktív, marketingorientált szakembereket keres, akik képesek katalizálni termékeinek fejlődését!

Főbb feladatok, munkák:

- A Winelovers Selection bormárka menedzselése, marketing kampányainak megtervezése
- A Winelovers webshop operatív marketing folyamatinak kialakítása és működtetése
- A Borászportál és Vinoport online bormagazinok és a Winelovers blog megújítása
- A Winelovers rendezvények marketing feladatainak végrehajtása
Fentiek közül egy vagy több feladatra is jelentkezhetsz!

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Stratégiai szemlélettel rendelkezel,
- Megtalálod a fejlődési/fejlesztési lehetőségeket és megvalósítod azokat,
- A munkád a hobbid,
- Szereted a kihívásokat,
- Jó kommunikációs és szövegírói készséggel rendelkezel,
- Profi vagy social médiában és a Google Analytics-ben
- Magabiztosan kezeled a Facebook és Google Ads-et,
- Kiválóan használod a PhotoShop programot
- Tudod mi az a SEO és ismered az alapelveket.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Dolgoztál szabadúszóként
- Ismered az Optimonkot,
- Használtál már Shoprentert,
- Dolgoztál már MiniCRM-ben,
- Használtál már Adobe Illustratort és DreamWeavert.

Amit kínálunk:

- Bepillantást a borok világába, tanulási és szórakozási lehetőséget
- Projekt alapú fizetést
- Részvételt új termékek és márkák létrehozásában

Munkádban segítségedre lesznek:
- Belső munkatársaink és külső alvállalkozóink
- Célszoftvereink: Shoprenter, MiniCRM, Optimonk, EDiMa, Google Analytics, Conversific
- Hirdetési platformjaink: saját boros felületeink és címlistáink, Facebook & Google hirdetési csatornáink

Felkeltettük az érdeklődésed? Szeretnél egy klassz csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz hozzánk és küldd el fényképes önéletrajzod!