Üzletviteli tanácsadó – Óradíjas vagy projekt alapú

A Trinety Media Kft.
várja külsős óradíjas tanácsadó jelentkezését boros portfoliójához, főként a Winelovers és Borkollégium márkákhoz

Főbb feladatok, munkák:

- A tulajdonos, az ügyvezető, illetve a többi kolléga munkájának támogatása
- Az értékesítés, marketing, kommunikáció, informatikai és online rendszerek fejlesztése
- Konkrét projektek, dokumentumok (például sales anyagok) egyeztetése, megtervezése, önálló kidolgozása
- Részvétel a statégiaalkotásban, piacfelmérés, döntéselőkészítés, -támogatás
- Hatékonyságnövelő megoldások ajánlása, összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Kiváló analitikai és problémamegoldó készség, gyakorlatias hozzáállás
- Tapasztalat több tanácsadási területen a fentiek közül
- Jó fogalmazási készség, előny a fejlett vizuális kultúra
- Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Egyéni inspiráló feladatok, megvalósuló projektek
- Home office, esetenként megbeszélések az irodában
- Jó csapat az együttműködésben
- Fizetés projekt alapon, feladat, idő- és felelősségarányos elszámolással

Felkeltettük az érdeklődésed? Szeretnél egy klassz csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz hozzánk és küldd el fényképes önéletrajzod!